Organisatie

Bestuur
Harry Kampschöer Voorzitter
Bauke Portanje Penningmeester
Anette Djajadiningrat Secretaris
Jurriaan Lombaers Hockey
Annetje van der Zalm - Beumer Activiteiten
Ledenadministratie
Alexandra Ruiter
Technisch Hart
Jurriaan Lombaers Bestuurslid hockey
Kay van Os Voorzitter
Charlotte Damen
Jaap Zanelli Voorzitter commissie hockeyorganisatie jeugd
Lijncoordinatoren
Jaap Zanelli Jong heren en Jong dames
Jaap Zanelli A-lijn
Annette Hoogerbrugge B-lijn
Charlotte Damen Meisjeslijn C
Viviane Hazelhoff Roelfzema Jongenslijn C
Viviane Hazelhoff Roelfzema Meisjeslijn D
Charlotte Damen Jongenslijn D
Jongste Jeugd Commissie
Charlotte Damen Voorzitter Jongste Jeugd Commissie
Babette Bax Coördinator Benjamini's
Babette Bax Coördinator F-Jeugd
Eliette van Dam Coördinator E6-tallen
Eliette van Dam Coördinator E8-tallen
Marije van Asdonk Trainingscoordinator Jongste Jeugd
Keepersgilde
Viviane Hazelhoff Roelfzema
Ellis de Wildt
Materiaalcommissie
Eveline Metz
Lonneke Kooi - Heijboer
Sponsorcommissie
Antal Ruiter
Walter Annard
Fedde op de Coul
Anette Djajadiningrat
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Wilma Tonckens - Holwerda Wedstrijdsecretaris
Hanneke Hoogenhout - Verhoeven Wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Bernadette Berning Wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Zondag
Ernst Brunner Wedstrijdsecretaris
Arbitrage
Haico de Boer Planning
Jos Rovers Planning
Diana Lehman Opleiding
Evalyne de Swart Opleiding
Accomodatiecommissie
Martin Witteveen
Anette Djajadiningrat
Activiteitencommissie
Nathalie Vaandrager
Hinke Bagijn
Janneke Bossenbroek
Maike Koster
Machteld Siers
Doortje op de Coul-graafmans
Barcommissie
Saskia Stoop
Mascha Beumer-Groels
Annelies Bakker
Commissie nieuwe leden
Anette Djajadiningrat
Astrid de Groot - de Meijer
Communicatiecommissie
Anette Djajadiningrat
Gizella Annard-komondy
Yvonne Wiggers
Ellen Spiegelenberg - Dingemans
Andrea Schönberger
Elsbeth Brockhoff - Lubbinge
Familietoernooi
Arjen Roelandse
Monique Koppert
Financiële commissie
Bauke Portanje Bestuurslid
Erik Hoogenhout
Arjen Roelandse
Jeugdbestuur
Magalie van Exel Voorzitter
Coen Bak
Steffie van den Berg
Bente van Dijk
Paul Eigenhuis
Marie Giethoorn
Maurits de Koning
Lotte Langelaar
Suze Nijman
Boris de Rijcke
Thijs de Vegt
Kabouterhockey
Marije van Asdonk Coordinator Kabouterhockey
Kascommissie
Joost van den Berg
Peter Kalk
Onderhoud en Beheer
Jos Hesseling Beheerder
Sportiviteit en Respect
Christine van Exel - Elias
Hinke Bagijn
Jojanneke Bijsterbosch
Trimhockey
Ernst Brunner
Remco Broersma
Vertrouwenspersoon
Paul Groen Sr
Zaalhockey
Coraline Walraven
Caroline de Jong - Wagenaar