Organisatie

Bestuur
Willem de Boer Voorzitter
Bauke Portanje Penningmeester
Roel Prick Hockey
Anette Djajadiningrat Secretaris
Annetje van der Zalm - Beumer Activiteiten
Ellen Spiegelenberg - Dingemans Bar en Accomodatie
Ledenadministratie
Alexandra Ruiter
Technisch Hart
Jurriaan Lombaers Bestuurslid hockey
Kay van Os Voorzitter
Charlotte Damen
Jaap Zanelli Voorzitter commissie hockeyorganisatie jeugd
Lijncoordinatoren
Jaap Zanelli Jong heren en Jong dames
Jaap Zanelli A-lijn
Annette Hoogerbrugge B-lijn
Charlotte Damen Meisjeslijn C
Viviane Hazelhoff Roelfzema Jongenslijn C
Viviane Hazelhoff Roelfzema Meisjeslijn D
Charlotte Damen Jongenslijn D
Jongste Jeugd Commissie
Eliette van Dam Voorzitter Jongste Jeugd Commissie
Marije van Asdonk Trainingscoordinator Jongste Jeugd
Ester Aalbers Coördinator Kabouterhockey
Ester Aalbers Coördinator Benjamini's
Babette Bax Coördinator F-Jeugd
Tjitske Pannekoek Coördinator E6-tallen
Tjitske Pannekoek Coördinator E8-tallen
Keepersgilde
Viviane Hazelhoff Roelfzema
Ellis de Wildt
Materiaalcommissie
Eveline Metz
Lonneke Kooi - Heijboer
Sponsorcommissie
Antal Ruiter
Walter Annard
Fedde op de Coul
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Wilma Tonckens - Holwerda Wedstrijdsecretaris
Hanneke Hoogenhout - Verhoeven Wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Bernadette Berning Wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Zondag
Ernst Brunner Wedstrijdsecretaris
Arbitrage
Arjen Roelandse Planning
Diana Lehman Opleiding
Evalyne de Swart Opleiding
Activiteitencommissie
Nathalie Vaandrager
Hinke Bagijn
Janneke Bossenbroek
Maike Koster
Machteld Siers
Doortje op de Coul-graafmans
Barcommissie
Saskia Stoop
Mascha Beumer-Groels
Annelies Bakker
Communicatiecommissie
Yvonne Wiggers
Ellen Spiegelenberg - Dingemans
Andrea Schönberger
Elsbeth Brockhoff - Lubbinge
Familietoernooi
Harald van Lieshout
Monique Koppert
Financiële commissie
Bauke Portanje Bestuurslid
Erik Hoogenhout
Arjen Roelandse
Jeugdbestuur
Magalie van Exel Voorzitter
Coen Bak
Steffie van den Berg
Bente van Dijk
Paul Eigenhuis
Marie Giethoorn
Maurits de Koning
Lotte Langelaar
Suze Nijman
Boris de Rijcke
Thijs de Vegt
Kascommissie
Joost van den Berg
Peter Kalk
Onderhoud en Beheer
Jos Hesseling Beheerder
Sportiviteit en Respect
Christine van Exel - Elias
Hinke Bagijn
Jojanneke Bijsterbosch
Trimhockey
Ernst Brunner
Remco Broersma
Vertrouwenspersoon
Paul Groen Sr
Zaalhockey
Coraline Walraven
Caroline de Jong - Wagenaar