Agenda

februari
23-2 krokusvakantie 00:00 - 00:00
maart
4-3 Workshop HT2 cursus 20:00 - 21:30
7-3 cursusavond scheidsrechterskaart 19:30 - 21:45
9-3 A + feest 19:00 - 01:00
9-3 vervolg competitie 00:00 - 00:00
10-3 Boys only 11:00 - 12:00
11-3 KNHB Keepavond 18:00 - 23:00
14-3 Scheidsrechtersexamen 19:30 - 22:00
17-3 Boys only 11:00 - 12:00
20-3 optie Clinic Bovelander 15:00 - 18:00
24-3 Boys only 11:00 - 12:00
25-3 Workshop HT2 cursus 20:00 - 21:30
31-3 Boys only 11:00 - 12:00
april
1-4 workshop HT2 cursus 20:00 - 21:30
7-4 Boys only 11:00 - 12:00
8-4 KNHB Keepavond 18:00 - 23:00
8-4 KNHB Visie voor Trainers en Coaches 20:00 - 22:00
10-4 Trainers basiscursus 17:00 - 19:00
14-4 Boys only 11:00 - 12:00
14-4 Optie Thé Dansant, disco en eten 15:00 - 21:00
14-4 Optie Club Shootouts 15:30 - 17:00
15-4 Coachen van coaches 20:00 - 22:00
19-4 pasen/meivakantie 00:00 - 00:00
20-4 inhaaldag paaszaterdag 09:00 - 18:00
28-4 Boys only 11:00 - 12:00
mei
1-5 uiterlijke opzegdatum 00:15 - 23:00
4-5 inhaaldag 09:00 - 18:00
5-5 competitiedag 09:00 - 17:15
9-5 start eindexamens 00:00 - 00:00
18-5 Optie Gast aan Tafel 17:00 - 20:00
25-5 Laatste reguliere zaterdag competitiedag 08:30 - 18:15
25-5 Optie Gast aan Tafel 17:00 - 20:00
30-5 inhaaldag A jeugd, Hemelvaart 12:00 - 19:00
juni
10-6 OPTIE familiehockeytoernooi/ 2e pinksterdag 12:30 - 20:45
11-6 avond vierdaagse Doorn 18:00 - 23:00
11-6 avond vierdaagse Doorn 18:00 - 23:00
16-6 Laatste zondag competitiedag 10:00 - 19:00
21-6 optie A +, B feest 19:30 - 01:00
22-6 Jongste jeugd slotdag, onderling of andere clubs 08:00 - 14:00
22-6 C-D toernooi 14:00 - 17:00
22-6 Optie Huldigen kampioenen 17:00 - 17:30
23-6 Optie vrijwilligers eten/toernooi 15:00 - 20:00
29-6 Optie Witte Rooksessies 10:00 - 16:45
juli
20-7 zomervakantie 00:00 - 00:00
22-7 Dagkamp Doorn en logeerkamp De Haaskamp en Doorn 08:00 - 23:00
augustus
31-8 Oefenwedstrijden alle teams 09:00 - 20:00
september
1-9 oefenwedstrijden senioren zelf plannen 10:00 - 17:00
7-9 start competitie 09:00 - 17:45
7-9 start competitie 09:00 - 17:45
14-9 eerste wedstrijden Jongste jeugd 18:00 - 23:00
21-9 Gast aan Tafel UHR 17:00 - 20:00
oktober
13-10 wedstrijd 6 08:00 - 23:00
19-10 herfstvakantie 00:15 - 23:00
november
30-11 start zaalcompetitie overlap laatste buitenwedstr. 18:00 - 23:00