Organisatie

Accomodatiecommissie
Martin Witteveen
Anette Djajadiningrat
Activiteitencommissie
Nathalie Vaandrager
Hinke Bagijn
Janneke Bossenbroek
Maike Koster
Machteld Siers
Doortje op de Coul-graafmans
Jitra Sinselmeijer
Arbitrage
Haico de Boer Planning
Jos Rovers Planning
Diana Lehman Opleiding
Evalyne de Swart Opleiding
Barcommissie
Saskia Stoop
Mascha Beumer-Groels
Annelies Bakker
Bestuur
Harry Kampschöer Voorzitter
Bauke Portanje Penningmeester
Anette Djajadiningrat Secretaris
Jurriaan Lombaers Hockey
Annetje van der Zalm - Beumer Activiteiten
Commissie nieuwe leden
Astrid de Groot - de Meijer
Anette Djajadiningrat
Communicatiecommissie
Anette Djajadiningrat
Gizella Annard-komondy
Yvonne Wiggers
Ellen Spiegelenberg - Dingemans
Andrea Schönberger
Elsbeth Brockhoff - Lubbinge
Familietoernooi
Arjen Roelandse
Kim de Zwaan
Monique Koppert
Financiële commissie
Bauke Portanje Bestuurslid
Erik Hoogenhout
Arjen Roelandse
Jeugdbestuur
Magalie van Exel Voorzitter
Coen Bak
Steffie van den Berg
Bente van Dijk
Paul Eigenhuis
Marie Giethoorn
Maurits de Koning
Lotte Langelaar
Suze Nijman
Boris de Rijcke
Thijs de Vegt
Jongste Jeugd Commissie
Charlotte Damen Voorzitter Jongste Jeugd Commissie
Babette Bax Coördinator Benjamini's
Babette Bax Coördinator F-Jeugd
Eliette van Dam Coördinator E6-tallen
Eliette van Dam Coördinator E8-tallen
Marije van Asdonk Trainingscoordinator Jongste Jeugd
Kabouterhockey
Marije van Asdonk Coordinator Kabouterhockey
Kascommissie
Joost van den Berg
Peter Kalk
Keepersgilde
Viviane Hazelhoff Roelfzema
Ellis de Wildt
Ledenadministratie
Alexandra Ruiter
Lijncoordinatoren
Jaap Zanelli Jong heren en Jong dames
Jaap Zanelli A-lijn
Annette Hoogerbrugge B-lijn
Charlotte Damen Meisjeslijn C
Geert Koppers Jongenslijn C
Geert Koppers Meisjeslijn D
Charlotte Damen Jongenslijn D
Materiaalcommissie
Lonneke Kooi - Heijboer
Eveline Metz
Onderhoud en Beheer
Jos Hesseling Beheerder
Sponsorcommissie
Antal Ruiter
Fedde op de Coul
Anette Djajadiningrat
Walter Annard
Sportiviteit en Respect
Christine van Exel - Elias
Hinke Bagijn
Jojanneke Bijsterbosch
Technisch Hart
Jurriaan Lombaers Bestuurslid hockey
Kay van Os Voorzitter
Charlotte Damen
Jaap Zanelli Voorzitter commissie hockeyorganisatie jeugd
Trimhockey
Ernst Brunner
Remco Broersma
Vertrouwenspersoon
Paul Groen Sr
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Wilma Tonckens - Holwerda Wedstrijdsecretaris
Hanneke Hoogenhout - Verhoeven Wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Bernadette Berning Wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretariaat Zondag
Ernst Brunner Wedstrijdsecretaris
Zaalhockey
Coraline Walraven
Caroline de Jong - Wagenaar