Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Ambassadeur S&R Caroline Swart - Wijffels
Coach Sebas van Dongen
Coach Quido van de Wetering
Coördinator zaalwacht Sabine Muijrers
Coördinator zaalwacht Coraline Walraven
Coördinator teamevenementen Britta Hoogesteger
Coördinator teamevenementen Emilie Treumann
Coördinator bardiensten Theo Veltkamp
Manager Robert Gaasbeek
Materiaalman Freddy Hoyng
Trainer Sebas van Dongen
Trainer Quido van de Wetering
Wedstrijdtafel Bianca van Hengel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eemvallei JA1 Dorsteti JA1 14:00
Gooische JA2 Shinty JA2 13:45
Naarden JA2 Fletiomare JA2 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische JA2 12 31 10 1 1
2 Doorn JA1 13 29 9 2 2
3 Huizen JA1 7 17 5 2 0
4 Fletiomare JA2 12 16 5 1 6
5 Shinty JA2 12 13 3 4 5
6 Dorsteti JA1 12 11 3 2 7
7 Eemvallei JA1 12 11 3 2 7
8 Naarden JA2 12 3 1 0 11

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Gooische JA2 Fletiomare JA2 6-1
Doorn JA1 Shinty JA2 4-1
Amersfoort JA2 Dorsteti JA1 0-7
Naarden JA2 Eemvallei JA1 1-2
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Fletiomare JA2 Doorn JA1 1-5
Dorsteti JA1 Naarden JA2 4-1
Shinty JA2 Amersfoort JA2 6-0
Eemvallei JA1 Gooische JA2 1-2
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Gooische JA2 Naarden JA2 5-1
Doorn JA1 Eemvallei JA1 3-2
Amersfoort JA2 Fletiomare JA2 1-7
Shinty JA2 Dorsteti JA1 2-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Eemvallei JA1 Amersfoort JA2 14-2
Naarden JA2 Doorn JA1 0-6
Dorsteti JA1 Gooische JA2 1-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Fletiomare JA2 Shinty JA2 1-1
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Doorn JA1 Gooische JA2 2-4
Amersfoort JA2 Naarden JA2 2-8
Shinty JA2 Eemvallei JA1 3-5
Fletiomare JA2 Dorsteti JA1 4-2
ZATERDAG 12 MAART 2022
Doorn JA1 Dorsteti JA1 3-1
Eemvallei JA1 Fletiomare JA2 3-5
Gooische JA2 Amersfoort JA2 16-0
Naarden JA2 Shinty JA2 3-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Dorsteti JA1 Eemvallei JA1 4-4
Amersfoort JA2 Doorn JA1 1-6
Shinty JA2 Gooische JA2 2-4
Fletiomare JA2 Naarden JA2 7-0
ZATERDAG 26 MAART 2022
Dorsteti JA1 Huizen JA1 1-5
Fletiomare JA2 Gooische JA2 3-2
Shinty JA2 Doorn JA1 1-1
Eemvallei JA1 Naarden JA2 5-1
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Naarden JA2 Dorsteti JA1 0-3
Gooische JA2 Eemvallei JA1 5-2
Doorn JA1 Fletiomare JA2 2-0
Huizen JA1 Shinty JA2 6-3
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Dorsteti JA1 Shinty JA2 1-2
Eemvallei JA1 Doorn JA1 1-5
Fletiomare JA2 Huizen JA1 2-3
Naarden JA2 Gooische JA2 1-7
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Gooische JA2 Dorsteti JA1 7-2
Shinty JA2 Fletiomare JA2 2-1
Huizen JA1 Eemvallei JA1 7-1
Doorn JA1 Naarden JA2 3-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Doorn JA1 Huizen JA1 1-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Gooische JA2 Doorn JA1 8-1
Eemvallei JA1 Shinty JA2 4-4
Naarden JA2 Huizen JA1 1-7
Dorsteti JA1 Fletiomare JA2 4-3
ZATERDAG 21 MEI 2022
Huizen JA1 Gooische JA2 2-2
Fletiomare JA2 Eemvallei JA1 5-1
Dorsteti JA1 Doorn JA1 0-4
Shinty JA2 Naarden JA2 3-1