Meisjes A2

Ondersteuning

Functie Naam
Ambassadeur S&R Doortje op de Coul-graafmans
Coach Bauke Portanje
Coach Bert de Vegt
Coördinator zaalwacht Marianne Beekman
Coördinator bardiensten Karin Oyevaar
Fluiter Tim Kas
Fluiter Gijs Mallant
Manager Mérit van As
Materiaalman Tim Kas
Trainer Debora Heilbron
Trainer Kay van Os
Trainer Mick van Soest
Wedstrijdtafel Niko van der Post

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eemvallei MA2 Houten MA3 12:10
Fletiomare MA4 Doorn MA2 14:00
Zeewolde MA1 Voordaan MA3 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barneveld MA1 14 37 12 1 1
2 Zeewolde MA1 13 28 9 1 3
3 Fletiomare MA4 13 21 6 3 4
4 Houten MA3 13 21 6 3 4
5 Voordaan MA3 13 13 3 4 6
6 SCHC MA5 14 13 2 7 5
7 Doorn MA2 13 7 1 4 8
8 Eemvallei MA2 13 6 1 3 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 mei MHC Fletiomare MA4 14:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Zeewolde MA1 Houten MA3 6-2
Doorn MA2 SCHC MA5 1-1
Eemvallei MA2 Barneveld MA1 1-2
Fletiomare MA4 Voordaan MA3 4-0
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Barneveld MA1 Zeewolde MA1 1-2
Voordaan MA3 Doorn MA2 0-0
Houten MA3 Fletiomare MA4 5-3
SCHC MA5 Eemvallei MA2 5-5
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Fletiomare MA4 Barneveld MA1 3-3
Doorn MA2 Houten MA3 2-3
Zeewolde MA1 Eemvallei MA2 6-2
Voordaan MA3 SCHC MA5 1-1
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Houten MA3 Voordaan MA3 1-1
Eemvallei MA2 Fletiomare MA4 2-2
Barneveld MA1 Doorn MA2 3-0
SCHC MA5 Zeewolde MA1 4-1
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Houten MA3 SCHC MA5 3-3
Doorn MA2 Eemvallei MA2 3-1
Fletiomare MA4 Zeewolde MA1 1-3
Voordaan MA3 Barneveld MA1 0-2
ZATERDAG 12 MAART 2022
Eemvallei MA2 Voordaan MA3 2-3
Barneveld MA1 Houten MA3 9-0
Fletiomare MA4 SCHC MA5 4-2
Zeewolde MA1 Doorn MA2 4-0
ZATERDAG 19 MAART 2022
Doorn MA2 Fletiomare MA4 0-5
Houten MA3 Eemvallei MA2 5-0
SCHC MA5 Barneveld MA1 1-5
Voordaan MA3 Zeewolde MA1 1-6
ZATERDAG 26 MAART 2022
SCHC MA5 Doorn MA2 0-0
Barneveld MA1 Eemvallei MA2 10-0
Voordaan MA3 Fletiomare MA4 3-0
Houten MA3 Zeewolde MA1 3-1
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Zeewolde MA1 Barneveld MA1 1-2
Eemvallei MA2 SCHC MA5 2-2
Fletiomare MA4 Houten MA3 6-2
Doorn MA2 Voordaan MA3 1-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Barneveld MA1 Fletiomare MA4 4-0
SCHC MA5 Voordaan MA3 3-1
Eemvallei MA2 Zeewolde MA1 2-5
Houten MA3 Doorn MA2 3-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Zeewolde MA1 SCHC MA5 8-0
Fletiomare MA4 Eemvallei MA2 4-2
Doorn MA2 Barneveld MA1 0-6
Voordaan MA3 Houten MA3 1-3
ZATERDAG 7 MEI 2022
Barneveld MA1 SCHC MA5 2-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
SCHC MA5 Houten MA3 3-3
Eemvallei MA2 Doorn MA2 3-1
Barneveld MA1 Voordaan MA3 11-2
Zeewolde MA1 Fletiomare MA4 3-3
ZATERDAG 21 MEI 2022
SCHC MA5 Fletiomare MA4 3-4
Houten MA3 Barneveld MA1 1-3
Doorn MA2 Zeewolde MA1 2-5
Voordaan MA3 Eemvallei MA2 5-2