JO16-2

Ondersteuning

Functie Naam
Ambassadeur S&R Marieke Niermeijer
Coach Tije de Kock
Coördinator teamevenementen Maike Koster
Coördinator teamevenementen Friedolien de Vries
Coördinator bardiensten Judith van den Boogaard-van Ecke
Fluiter Judith van den Boogaard-van Ecke
Fluiter Frank Kooi
Manager Judith van den Boogaard-van Ecke
Materiaal Reinold Hofsink
Trainer Dana Andriessen
Trainer Blake Cuckow
Wedstrijdtafel Maurits Koster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doorn JO16-2 Soest JO16-2 10:15
Montfoort JO16-1 Phoenix JO16-4 13:30
Baarn JO16-3 Schaerweijde JO16-4 15:55

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schaerweijde JO16-4 8 22 7 1 0
2 Soest JO16-2 8 18 6 0 2
3 Montfoort JO16-1 8 12 4 0 4
4 Baarn JO16-3 8 10 3 1 4
5 Phoenix JO16-4 8 4 1 1 6
6 Doorn JO16-2 8 3 0 3 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 jun MHC Soest JO16-2 10:15 thuis - Veld 2
10 jun Schaerweijde JO16-4 14:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 11 MAART 2023
Baarn JO16-3 Montfoort JO16-1 (3-1)final
ZATERDAG 18 MAART 2023
Doorn JO16-2 Baarn JO16-3 (1-1)final
Montfoort JO16-1 Schaerweijde JO16-4 (3-4)final
Soest JO16-2 Phoenix JO16-4 (7-1)final
ZATERDAG 25 MAART 2023
Doorn JO16-2 Montfoort JO16-1 (0-3)final
Baarn JO16-3 Soest JO16-2 (1-2)final
Phoenix JO16-4 Schaerweijde JO16-4 (1-5)final
ZATERDAG 1 APRIL 2023
Soest JO16-2 Doorn JO16-2 (4-3)final
Phoenix JO16-4 Montfoort JO16-1 (3-5)final
ZATERDAG 8 APRIL 2023
Phoenix JO16-4 Doorn JO16-2 (5-0)final
Schaerweijde JO16-4 Soest JO16-2 (4-1)scheduled
ZATERDAG 15 APRIL 2023
Doorn JO16-2 Schaerweijde JO16-4 (3-3)final
Montfoort JO16-1 Soest JO16-2 (1-3)scheduled
Baarn JO16-3 Phoenix JO16-4 (4-3)final
ZATERDAG 22 APRIL 2023
Doorn JO16-2 Phoenix JO16-4 (3-3)final
Montfoort JO16-1 Baarn JO16-3 (7-0)final
Soest JO16-2 Schaerweijde JO16-4 (0-1)final
ZATERDAG 6 MEI 2023
Schaerweijde JO16-4 Baarn JO16-3 (7-3)final
ZATERDAG 13 MEI 2023
Baarn JO16-3 Doorn JO16-2 (4-2)final
Schaerweijde JO16-4 Montfoort JO16-1 (6-1)final
Phoenix JO16-4 Soest JO16-2 (1-2)final
ZATERDAG 27 MEI 2023
Montfoort JO16-1 Doorn JO16-2 (3-1)final
Soest JO16-2 Baarn JO16-3 (6-0)final
Schaerweijde JO16-4 Phoenix JO16-4 (2-1)final