Meisjes A3

Ondersteuning

Functie Naam
Ambassadeur S&R Marcia ter Laak
Coach Erik van Ingen
Coach Gijs Jurgens
Coach Peter Kalk
Coördinator zaalwacht Ellen Spiegelenberg - Dingemans
Manager Ellen Spiegelenberg - Dingemans
Materiaalman Ellen Pot
Trainer Quirijn Sack
Trainer Thomas Terpstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doorn MA3 Nijkerk MA1 17:30
Haaskamp MA1 Barneveld MA2 15:00
Naarden MA8 Gooische MA6 17:45
Woerden MA3 Spandersbosch MA4 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische MA6 8 19 6 1 1
2 Spandersbosch MA4 8 18 5 3 0
3 Haaskamp MA1 7 14 4 2 1
4 Naarden MA8 7 10 3 1 3
5 Doorn MA3 8 10 3 1 4
6 Barneveld MA2 7 7 2 1 4
7 Woerden MA3 8 6 2 0 6
8 Nijkerk MA1 7 1 0 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt Nijkerk MA1 17:30 thuis - Veld 1
6 apr M.H.C. Barneveld MA2 15:00 uit
13 apr MHC Woerden MA3 n.n.b thuis
11 mei Hockeyclub De Haaskamp MA1 n.n.b uit
18 mei 't Spandersbosch MA4 17:45 uit
25 mei Hockey Club Naarden MA8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Woerden MA3 Barneveld MA2 1-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Naarden MA8 Spandersbosch MA4 4-4
MAANDAG 29 OKTOBER 2018
Doorn MA3 Gooische MA6 3-5
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Barneveld MA2 Haaskamp MA1 1-1
Gooische MA6 Naarden MA8 2-1
Nijkerk MA1 Doorn MA3 2-2
Spandersbosch MA4 Woerden MA3 3-0
DONDERDAG 8 NOVEMBER 2018
Haaskamp MA1 Nijkerk MA1 5-0
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Gooische MA6 Spandersbosch MA4 1-1
Haaskamp MA1 Woerden MA3 7-2
Doorn MA3 Barneveld MA2 2-0
Naarden MA8 Nijkerk MA1 4-1
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Woerden MA3 Doorn MA3 1-2
Barneveld MA2 Naarden MA8 1-2
Nijkerk MA1 Gooische MA6 1-8
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Naarden MA8 Woerden MA3 1-2
Doorn MA3 Haaskamp MA1 1-0
Nijkerk MA1 Spandersbosch MA4 1-4
Gooische MA6 Barneveld MA2 3-1
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Spandersbosch MA4 Haaskamp MA1 1-1
ZATERDAG 9 MAART 2019
Woerden MA3 Gooische MA6 0-4
Doorn MA3 Spandersbosch MA4 1-3
ZATERDAG 16 MAART 2019
Spandersbosch MA4 Barneveld MA2 3-0
Naarden MA8 Doorn MA3 3-1
Nijkerk MA1 Woerden MA3 0-3
Gooische MA6 Haaskamp MA1 1-5
ZATERDAG 23 MAART 2019
Spandersbosch MA4 Naarden MA8 10-1
Gooische MA6 Doorn MA3 4-1
Barneveld MA2 Woerden MA3 3-1
Nijkerk MA1 Haaskamp MA1 2-4