Veterinnen B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Babette Schulten - Overbeek
Aanvoerder Mariecke Stouten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doorn DB Fletiomare DB 13:30
Gooische DE Almere DA 10:15
Haaskamp DA Houten DC 11:00
Nieuwegein DA Zeewolde DA 13:00
Nijkerk DA Lelystad DA 11:00
Voordaan DC Phoenix DB 12:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Fletiomare DB 14 40 13 1 0
2 Gooische DE 13 33 10 3 0
3 Houten DC 14 27 8 3 3
4 Phoenix DB 14 25 7 4 3
5 Nieuwegein DA 14 22 6 4 4
6 Lelystad DA 14 21 6 3 5
7 Nijkerk DA 14 18 4 6 4
8 Doorn DB 13 17 4 5 4
9 Zeewolde DA 14 12 4 0 10
10 Almere DA 14 8 2 2 10
11 Haaskamp DA 14 5 1 2 11
12 Voordaan DC 14 4 1 1 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 mrt MHC Fletiomare DB 13:30 thuis - Veld 2
7 apr Hockey Club Zeewolde DA 11:00 uit
14 apr SV Phoenix DB 12:45 thuis - Veld 1
5 mei Gooische Hockey Club DE n.n.b uit
12 mei Hockeyclub De Haaskamp DA n.n.b uit
19 mei MMHC Voordaan DC 12:45 thuis - Veld 1
26 mei MHCN DA n.n.b uit
2 jun Hockey Club Houten DC n.n.b uit
16 jun Nijkerk DA 10:30 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Nieuwegein DA Almere DA 1-0
Voordaan DC Lelystad DA 0-4
Doorn DB Gooische DE 2-3
Nijkerk DA Houten DC 0-0
Haaskamp DA Fletiomare DB 0-4
Phoenix DB Zeewolde DA 5-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Houten DC Phoenix DB 2-1
Gooische DE Nijkerk DA 5-1
Lelystad DA Nieuwegein DA 1-3
Fletiomare DB Voordaan DC 5-1
Zeewolde DA Haaskamp DA 3-1
Almere DA Doorn DB 1-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Doorn DB Lelystad DA 1-1
Nieuwegein DA Fletiomare DB 1-8
Voordaan DC Zeewolde DA 2-3
Haaskamp DA Phoenix DB 0-0
Gooische DE Houten DC 2-1
Nijkerk DA Almere DA 1-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Phoenix DB Voordaan DC 2-0
Zeewolde DA Nieuwegein DA 3-4
Lelystad DA Nijkerk DA 0-0
Almere DA Gooische DE 0-4
Houten DC Haaskamp DA 6-1
Fletiomare DB Doorn DB 4-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Gooische DE Lelystad DA 2-0
Almere DA Houten DC 1-5
Nijkerk DA Fletiomare DB 1-4
Voordaan DC Haaskamp DA 2-1
Nieuwegein DA Phoenix DB 2-2
Doorn DB Zeewolde DA 3-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Houten DC Voordaan DC 10-2
Lelystad DA Almere DA 1-0
Zeewolde DA Nijkerk DA 0-2
Phoenix DB Doorn DB 1-1
Haaskamp DA Nieuwegein DA 2-3
Fletiomare DB Gooische DE 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Doorn DB Haaskamp DA 1-0
Nieuwegein DA Voordaan DC 2-2
Lelystad DA Houten DC 0-4
Almere DA Fletiomare DB 1-6
Nijkerk DA Phoenix DB 0-1
DONDERDAG 1 NOVEMBER 2018
Gooische DE Zeewolde DA 7-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Phoenix DB Gooische DE 0-0
Zeewolde DA Almere DA 1-4
Haaskamp DA Nijkerk DA 0-0
Voordaan DC Doorn DB 1-4
Fletiomare DB Lelystad DA 4-1
Houten DC Nieuwegein DA 4-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Gooische DE Haaskamp DA 2-0
Almere DA Phoenix DB 0-1
Fletiomare DB Houten DC 5-1
Doorn DB Nieuwegein DA 0-0
Nijkerk DA Voordaan DC 4-0
Lelystad DA Zeewolde DA 5-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Nieuwegein DA Nijkerk DA 2-1
Voordaan DC Gooische DE 1-2
Haaskamp DA Almere DA 1-0
Phoenix DB Lelystad DA 1-0
Zeewolde DA Fletiomare DB 0-3
Doorn DB Houten DC 1-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Nijkerk DA Doorn DB 3-1
Fletiomare DB Phoenix DB 6-0
Almere DA Voordaan DC 3-2
Gooische DE Nieuwegein DA 1-0
Houten DC Zeewolde DA 5-1
Lelystad DA Haaskamp DA 2-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Fletiomare DB Haaskamp DA 6-0
Zeewolde DA Phoenix DB 1-2
Houten DC Nijkerk DA 1-1
Almere DA Nieuwegein DA 1-2
Lelystad DA Voordaan DC 8-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Phoenix DB Houten DC 0-2
Voordaan DC Fletiomare DB 0-9
Nieuwegein DA Lelystad DA 1-1
Doorn DB Almere DA 2-1
Nijkerk DA Gooische DE 0-0
Haaskamp DA Zeewolde DA 0-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Zeewolde DA Voordaan DC 5-3
Fletiomare DB Nieuwegein DA 7-0
Lelystad DA Doorn DB 3-1
Almere DA Nijkerk DA 1-1
Houten DC Gooische DE 0-2
Phoenix DB Haaskamp DA 4-0