Heren 1 Doorn / De Haaskamp

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sebas van Dongen
Manager Sebas van Dongen
Trainer Casper Stumpel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Culemborg H1 Loenen H1
Doorn/De Haaskamp H1 Vianen H1
Leerdam H1 Nijkerk H1
Lelystad H1 Eemvallei H1
Rapid H1 Soest H1
Zwaluwen H1 Spitsbergen H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwaluwen H1 11 27 9 0 2
2 Soest H1 11 26 8 2 1
3 Nijkerk H1 11 22 7 1 3
4 Lelystad H1 11 22 7 1 3
5 Culemborg H1 11 19 6 1 4
6 Spitsbergen H1 11 19 6 1 4
7 Doorn H1 11 18 5 3 3
8 Rapid H1 11 15 5 0 6
9 Eemvallei H1 11 7 2 1 8
10 Vianen H1 11 6 2 0 9
11 Leerdam H1 11 6 2 0 9
12 Loenen H1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt MHC Vianen H1 n.n.b thuis
17 mrt Nijkerk H1 n.n.b uit
24 mrt MHC Soest H1 n.n.b thuis
31 mrt HC Leerdam H1 n.n.b uit
7 apr G.H.C. RAPID H1 n.n.b uit
14 apr M.H.C. LELYSTAD H1 n.n.b thuis
5 mei CMHC H1 n.n.b uit
12 mei Zwaluwen Utrecht H1 n.n.b thuis
19 mei VMHC Spitsbergen H1 n.n.b uit
26 mei Loenense MHC H1 n.n.b thuis
2 jun H.C. Eemvallei H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Eemvallei H1 Lelystad H1 2-5
Loenen H1 Culemborg H1 2-3
Spitsbergen H1 Zwaluwen H1 0-4
Vianen H1 Doorn/De Haaskamp H1 2-4
Soest H1 Rapid H1 4-1
Nijkerk H1 Leerdam H1 13-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Culemborg H1 Eemvallei H1 4-0
Rapid H1 Spitsbergen H1 6-4
Leerdam H1 Soest H1 0-14
Lelystad H1 Vianen H1 5-1
Zwaluwen H1 Loenen H1 6-5
Doorn/De Haaskamp H1 Nijkerk H1 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Nijkerk H1 Lelystad H1 8-1
Vianen H1 Culemborg H1 1-7
Soest H1 Doorn/De Haaskamp H1 2-2
Loenen H1 Spitsbergen H1 4-5
Eemvallei H1 Zwaluwen H1 0-7
Leerdam H1 Rapid H1 5-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Lelystad H1 Soest H1 5-6
Doorn/De Haaskamp H1 Leerdam H1 5-0
Culemborg H1 Nijkerk H1 2-2
Zwaluwen H1 Vianen H1 7-1
Rapid H1 Loenen H1 5-1
Spitsbergen H1 Eemvallei H1 7-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Soest H1 Culemborg H1 7-2
Vianen H1 Spitsbergen H1 1-2
Eemvallei H1 Loenen H1 3-1
Leerdam H1 Lelystad H1 2-5
Nijkerk H1 Zwaluwen H1 0-6
Doorn/De Haaskamp H1 Rapid H1 7-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Zwaluwen H1 Soest H1 6-1
Culemborg H1 Leerdam H1 12-0
Rapid H1 Eemvallei H1 4-1
Lelystad H1 Doorn/De Haaskamp H1 3-1
Spitsbergen H1 Nijkerk H1 2-3
Loenen H1 Vianen H1 5-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Doorn/De Haaskamp H1 Culemborg H1 2-0
Leerdam H1 Zwaluwen H1 1-8
Lelystad H1 Rapid H1 6-1
Vianen H1 Eemvallei H1 4-3
Nijkerk H1 Loenen H1 8-2
Soest H1 Spitsbergen H1 4-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Spitsbergen H1 Leerdam H1 6-1
Culemborg H1 Lelystad H1 6-0
Rapid H1 Vianen H1 7-3
Zwaluwen H1 Doorn/De Haaskamp H1 7-4
Eemvallei H1 Nijkerk H1 1-7
Loenen H1 Soest H1 3-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Soest H1 Eemvallei H1 7-1
Nijkerk H1 Vianen H1 6-1
Culemborg H1 Rapid H1 5-2
Doorn/De Haaskamp H1 Spitsbergen H1 2-6
Leerdam H1 Loenen H1 6-1
Lelystad H1 Zwaluwen H1 3-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Zwaluwen H1 Culemborg H1 6-2
Loenen H1 Doorn/De Haaskamp H1 2-2
Nijkerk H1 Rapid H1 6-0
Vianen H1 Soest H1 3-6
Eemvallei H1 Leerdam H1 7-1
Spitsbergen H1 Lelystad H1 2-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Doorn/De Haaskamp H1 Eemvallei H1 3-3
Soest H1 Nijkerk H1 4-1
Culemborg H1 Spitsbergen H1 2-4
Lelystad H1 Loenen H1 8-1
Leerdam H1 Vianen H1 3-4
Rapid H1 Zwaluwen H1 3-2