Wedstrijdschema


laat schema zien voor

20 januari | Zaalhockey
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JA1-Z   thuis  MHV Maarssen JA12C   19:10  20:20  Galgenwaard   23880    
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 2
JB1-Z   thuis  Gooische Hockey Club JB2   17:20  18:00  Binder, De   25413    
Fluiten: Diederik van Huijstee
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
JB1-Z   thuis  Loenense MHC JB1   18:40  19:20  Binder, De   25627    
Fluiten: Diederik van Huijstee
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
JB3-Z   thuis  Hockeyclub SCHC JB8   17:25  18:20  Olympos, Sportcentrum   27429    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
JC3-Z   thuis  MHC Soest JC4   12:35  13:40  Dudok Arena, Optisport   53471    
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: 1
JD1-Z   thuis  Zwaluwen Utrecht JD1   14:30  15:40  Bosrand, De   20272    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
J8E1-Z   thuis  Hockeyclub SCHC J8E3   08:25  09:40  Topsportcentrum Almere Poort   15467    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362 LA Almere
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Dorsteti MC2 - Houten MC5   09:30  09:40  Binder, De   22559    
Fluiten: Berend Daemen en Matthijs de Goede
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Dorsteti MB3 - Houten MB5   16:30  16:40  Binder, De   25887    
Fluiten: Djoeke Dalinghaus en Michiel Dalinghaus
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Schaerweijde MB7 - Shinty MB5   11:30  11:40  Binder, De   26649    
Fluiten: Tom Kuepers en Sebastiaan Overste
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Gooische JB2 - Loenen JB1   18:30  18:40  Binder, De   26026    
Fluiten: Diederik van Huijstee
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MB1-Z   thuis  Hockey Club Houten MB2   10:15  11:40  Almere Buiten   24712    
Almere Buiten
A. Boekenweg 1
1333VD ALMERE
hal: veld 1
MB21-Z   thuis  Hockey Club Houten MB5   16:40  17:20  Binder, De   25777    
Fluiten: Djoeke Dalinghaus en Michiel Dalinghaus
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MB21-Z   thuis  Dorsteti MB3   15:20  16:00  Binder, De   25563    
Fluiten: Djoeke Dalinghaus en Michiel Dalinghaus
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MB4-Z   thuis  Schaerweijde MB7   10:20  11:00  Binder, De   26170    
Fluiten: Tom Kuepers en Sebastiaan Overste
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MB4-Z   thuis  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB5   11:40  12:20  Binder, De   26384    
Fluiten: Tom Kuepers en Sebastiaan Overste
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MC1-Z   thuis  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC2   11:15  12:20  Trits, Sportcentrum De   22367    
Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: 1
MC2-Z   thuis  Dorsteti MC2   08:20  09:00  Binder, De   22709    
Fluiten: Berend Daemen en Matthijs de Goede
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MC4-Z   thuis  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC5   12:25  13:40  Noort Sijde, De   21559    
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
M8E1-Z   thuis  M.H.C. Barneveld M8E1   10:55  11:40  Ploeg, De   16754    
Ploeg, De
Burg W Martenslaan 25
3958GR AMERONGEN
hal: 1
JA1-Z   uit  MHC Soest JA2   18:30  19:40  Galgenwaard   23551    
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 2
JB3-Z   uit  HC Leerdam JB1   16:45  17:40  Olympos, Sportcentrum   27430    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
JC3-Z   uit  Hilversum JC5   11:55  13:00  Dudok Arena, Optisport   53357    
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: 1
JD1-Z   uit  HC IJsseloever JD1   13:50  15:00  Bosrand, De   20806    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
J8E1-Z   uit  Almeerse HC J8E2   07:45  09:00  Topsportcentrum Almere Poort   15568    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362 LA Almere
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
MB1-Z   uit  Loenense MHC MB1   10:55  12:20  Almere Buiten   24407    
Almere Buiten
A. Boekenweg 1
1333VD ALMERE
hal: veld 1
MC1-Z   uit  M.H.C. Weesp MC2   10:35  11:40  Trits, Sportcentrum De   22524    
Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: 1
MC2-Z   uit  Hockey Club Houten MC5   09:40  10:20  Binder, De   22311    
Fluiten: Berend Daemen en Matthijs de Goede
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MC3-Z   uit  Holestick MC2   15:40  16:40  Veenendaal Oost   24810    
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1
MC3-Z   uit  VMHC Spitsbergen MC5   15:00  16:00  Veenendaal Oost   25090    
Veenendaal Oost
Spiesheem 54
3907NJ VEENENDAAL
hal: 1
MC4-Z   uit  MHC Woerden MC5   13:05  14:20  Noort Sijde, De   21918    
Let op: Uittenue mee!   
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
M8E1-Z   uit  Hockeyclub De Haaskamp M8E1   10:15  11:00  Ploeg, De   16635    
Ploeg, De
Burg W Martenslaan 25
3958GR AMERONGEN
hal: 1
M8E3-Z   uit  MHCN M8E3   08:25  09:40  Noort Sijde, De   15455    
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
M8E3-Z   uit  MHC Woerden M8E4   09:05  10:20  Noort Sijde, De   15509    
Let op: Uittenue mee!   
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1


Agenda

 zo 18 feb - Einde zaalperiode
 zo 18 feb - Huldiging zaalkamioe
  hele agenda


Android app on Google Play

Contact

    Adres Clubhuis
      Wijngaardsesteeg 1b
      3941 MB Doorn
      Tel. 0343 - 421999
    Postadres
      de Geer van Jutfaaslaan 29
      3941 CD Doorn